Ми відвезли собачкам котлети Іт мі ет. Навіщо? Читай новину
![IMG_5523.JPG](/sites/default/files/2023-07/stattya-prevyu.jpg)
![IMG_5523.JPG](/sites/default/files/2023-07/stattya-prevyu.jpg)
![](/themes/eatmeat/images/line_b.png)
У своєму новому проєкті Іт мі ет вирішив підкреслити важливість і цінність такого кроку, як прийняття тварини у свій дім, свою родину. Ми створили подушки-лежанки у вигляді нашої рослинної котлетки, а перші 10 людей, що заберуть тварину - отримають її в подарунок.
![](/sites/default/files/2023-07/st1_0.jpg)
![](/sites/default/files/2023-07/st2_0.jpg)
![](/sites/default/files/2023-07/_dsc4156.jpg)
![](/sites/default/files/2023-07/p6210099_0.jpg)
Решту - можна придбати у нас на сайті, а гроші ми перерахуємо в “Patron” у який навідались днями та доставили м’якенькі даруночки.
![](/sites/default/files/2023-07/_dsc41828.jpg)
![](/sites/default/files/2023-07/_dsc4248.jpg)
Оскільки ми любимо всіх-всіх тварин та ініціативи, що зберігають та покращують їх життя, зв’язались із першим в світі центром адопції, який знаходиться в Києві.
Про який розкажемо трохи більше.
![](/sites/default/files/2023-07/_dsc4240.jpg)
Центр адопції відрізняється від притулку тим, що тут собак не утримують. Їх готують до сімейного життя, лікують фізично та психологічно, привчають до собачого розпорядку дня і віддають у відповідальні руки та голови. Собаки знаходяться не у клітках, а у боксах, що схожі на маленькі квартири. В таких приємних умовах, зоопсихологами та кабінетом грумінгу - собаки стають щасливішими і відкритішими. Так як і має бути.
Ця площадка волонтерів, активістів - зооком’юніті приділяє багато часу тваринам та знає, як правильно прилаштувати їх у родини.
![](/sites/default/files/2023-07/_dsc420w5.jpg)
Відкрилися у липні 22 року як громадська організація, що існує за кошти волонтерів. Працівники центру планують і працюють над тим, аби прилаштовувати не менше 5 тисяч тварин на рік.
Також центр потребує допомоги однодумців. Це може бути прогулянка із собакою або прибирання. Тож якщо ви хочете, не соромитесь й не цураєтесь подібного, то можете познайомитись із цим сонячним місцем особисто. На вас дуже чекають!
У “Patron” існує графік відвідувань, з яким ви можете ознайомитись в соцмережах.